Boya Koruma

Web sitemizde 11 kategori'de 54 makale'ye yazılmış 50 yorum bulunmaktadır.

Meguiars Deep Crystal Coating

Etiketler: , ,

meguiars m188 Meguiars Deep Crystal CoatingDünyaca ünlü Meguiars markasının yeni ürünü Deep Crystal Coating hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Meguiars Deep Crystal Coating ürününü yeni gördüm, aslında ürün hakkında bilgi sahibi değilim. Görür görmez oldukça merak ettim ve heyecan verici olduğunu düşünmekteyim. Bu sebeple hemen internet üzerinde araştırmaya koyuldum. Araştırmam neticesinde aşağıdaki bilgilere ulaşdım.

Ürünü görür görmez nano tarzı boya koruma ürünü olduğu kanısı oluşmuştu, ufak  araştırma sonucunda meguiars’ın nano boya koruma ürünü olduğu sonucuna ulaştık. Aslında ürün Asya bölgesinde uzun zamandır kullanılıyormuş.
Deep Crystal Coating kelimlerinin Türkçe karşılığı Derin Kristal Kaplama manasına gelmektedir. Meguiars ürün grubundaki kodu ise M 188 olarak geçmektedir.

Ürün özenle hazırlanmış kutu içerisinde  73 ml alüminyum şişe içersinde yanında iki adet bezle gelmekte.

Türkçe açıklamasında olduğu gibi yapılan bu uygulama sonucunda boya üzerinde diğer klasik boya koruma sistemlerine göre daha uzun koruma sağlar, örneğin kuş pisliklerine,ağaç reçinelerine,kışın tuzlamalardan doğacak oksitlenmeyi tamamen ortadan kaldırır ve kesinlikle yüksek derecede su tutmama özelliğine sahiptir…

Bu yazıya yapılan yorumlar

gokeri Yorum Yaptı; (23.01.2012 - 14:05 )

süper bişey bu ya insan hayrete düşüyor…

    Boya Koruma Yorum Yaptı; (24.01.2012 - 10:21 )

    yorum için teşekkürler, internette siyah renk araçlara uygulama örnekleri var araçlar resmen yanıyor meguiars kalitesini deep crystal coating ürünü ile de göstermeyi başarmış görünüyor

mustafa Yorum Yaptı; (2.09.2012 - 07:33 )

meguiars uygulama merkezlerine sordum çok pahalı uygulaması ayrıca da satılmıyor gerçekten ulaşılmaz bir ürün 30.000 liralık araba için 1200 lira bu ürüne vermek ne kadar mantıklı?

:

: (yayınlanmayacak)

: (varsa)

:

Bu sitede yayılnanan yazıalr kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz-apress-aorhan!
Bu sitede yayılnanan yazıalr kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
Copyright Tüm hakları saklıdır. - Tasarım: aPress